Vyhľadávať v tomto blogu

streda 26. septembra 2012

IstroCON a Parcon 2012

 Tento rok som sa už tradične ocitla na IstroCONe. Tešila som sa o to viac, že tento rok k nemu mal pribudnúť aj putovný Parcon.
V piatok som teda vstúpila do budovy Istropolisu v Bratislave s veľkými očakávaniami. Jedna vec ma však znepokojovala ešte pred otvorením brán Istroconu. V programe som si vôbec neprišla na svoje. Možno je to tým, že záber celého Istroconu je veľmi veľký, ale keď si spomeniem na svoj prvý Istrocon, ktorý som navštívila pred štyrmi rokmi, bolo toľko vynikajúcich prednášok, že som si musela vyberať, ktorej sa vzdám, pretože sa mi kryla s inou zaujímavou prednáškou. Tento rok ma oslovila jedine úžasná Františka Vrbenská, ktorá prednášala o mágii zrkadiel.
V sobotu som prišla v steampunkovom kostýme, aby som trochu reprezentovala svoj blog a rozmýšľala som, že so steampunkovými kostýmami to tento rok stálo za nič, ak vôbec niekto nejaký mal. Zdá sa, že to už na slovenských CONoch neletí. Ak ste tam náhodou boli a mali nejaký super kostým, kľudne sa pochváľte a pošlite fotku. Dúfam, že sa o rok stretne na takomto podujatí viac steampunkových nadšencov.


Aby som však len nekritizovala, bolo aj dobre. Zahrala som si nové hry, videla som nové filmy, kúpila som si steampunkovo a historicky ladenú hru Timeline: http://www.ihrysko.sk/hry-na-party/timeline-vynalezy.html?page_id=4831 a dostala pár neurčitých pochvál na môj kostým.
Ešte celkový pohľad na moju osobu, steampunkové okuliare a doplnky.


8 komentárov:

 1. Pfpfpfpf...prý žádný steampunk :-D
  Ale my si tě tam všimli...

  OdpovedaťOdstrániť
 2. :D Aspoň som konečne rozpútala debatu. Tak sa potom ospravedlňujem, že som vás nezaregistrovala.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. nepatrím až tak medzi steampunk nadšencov aj keď je to krásne a pôsobivé , chcem pochvéliť Anitram jej foto a oblečenie ,klobúk dole

  veľmi rád chodím na tvoj blog veľa zdaru a nápadov

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Hezké, moc ti to sekne! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. opravdu pekny komplet :) slusi ti to!

  OdpovedaťOdstrániť