Vyhľadávať v tomto blogu

štvrtok 17. marca 2011

Sucker Punch sa blíži

Prvý trailer Sucker Punch som vám už predstavila, ale teraz si môžete pozrieť ďalšie nádherne spracované animované video s námetom z filmu.
Filmová premiéra sa blíži a očakávania sú veľké. Veď spomeňme si na ďalšie počiny Zacka Syndera: 300 alebo Watchmen (Strážci) sú neobyčajné filmy, ktoré priviedli k životu ich komiksové predlohy. Lenže Sucker Punch nevychádza zo žiadneho komiksu, ale ide čisto o režisérovu fantáziu. A je poriadne temná.
Hlavná predstaviteľka, ktorú hrá Emily Browningová zo Série nešťastných príbehov sa ocitá v ústave pre mentálne narušených, ktorý je v skutočnosti aj nevestinec. Spolu s ostatnými dievčatami je tam neustále šikanovaná a všetky čakajú na sľubovanú lobotómiu. Niet divu, že dievčatá z tohoto hororu unikajú do akéhosi alternatívneho sveta. Musia pozbierať určité komponenty, aby sa z ústavu Lennox House dostali. Na jednom takomto výlete sa pätica dievčat dostáva aj do steampunkového prostredia prvej svetovej vojny. A ako príbeh skončí? Na to si budeme musieť ešte chvíľu počkať.

2 komentáre:

  1. bohužiaľ som to už uzrel...veľké sklamanie pre mňa, je to prázdny film.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Tiez som bola sklamaná. Vizuálne to je ale dokonalé. Pre nenáročných divákov je to asi fajn.

    OdpovedaťOdstrániť