Vyhľadávať v tomto blogu

pondelok 25. apríla 2011

The Young Sherlock Holmes Adventures
Predstavujem vám nový komiks o mladom Sherlockovi Holmesovi. Ide o naozaj steampunkom inšpirovaný príbeh, lebo Holmes už na prvých stránkach nasadá na svoju parou poháňanú motorku. Študuje na univerzite v steampunkovom Londýne a jeho spolubývajúci na internáte nie je nik iný ako Moriarty. Hráva sa s mechanickými hračkami a začína riešiť svoj prvý prípad. Zdá sa, že mestom sa potuluje zabijácky upír, ale Holmes tomu očividne neverí. Má menej skúseností ako jeho dospelé ja, ale komiks je nakreslený naozaj pekne. Dúfam, že sa k nemu čoskoro dostanem.

3 komentáre:

  1. no nezaskodilo by viac info - kto vydava, kedy, kde atd...

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Takže, prepáč za neúplné informácie. Knihu si môžeš kúpiť na Amazone tu: http://www.amazon.co.uk/Young-Sherlock-Holmes-Adventures/dp/1905692420. Komiks vyšiel v decembri a napísali ho Drew Castalia, Huw-J Davies a ilustrovali J. L. Straw a Owen Jollands. Autori sú úplne neznámi, ale vyzerá to fajn, tak ak to náhodou budeš v najbližšom čase čítať, daj vedieť, aké to bolo :)

    OdpovedaťOdstrániť
  3. nooooo vidis, to uz je ovela lepsie :D ... dakujem velmo pekne za vycerpavajuce info :), idem to kuknut a keby sa to nahodou ku mne dostalo urcite dam vediet :)

    OdpovedaťOdstrániť